Menu
Your Cart

Hakkımızda

*Hakkımızda

 Biz Kimiz?

2Adam1Dekor;  ev dekorasyonu kategorisinde e-ticaret, perakende ve toptan satış modeliyle faaliyet gösteren yerel bir firmadır. İsmini aynı hedefler doğrultusunda bir aile gibi kenetlenen ve birlikte yola çıkan iki kurucu ortağından alır. Evrensel bir marka olmayı hedefleyen ve bu noktada sunduğu hizmeti ifade eden (Dekor) kelimelesini de kullanarak tescilli marka adını oluşturmuştur.

2018 yılında faaliyete başlayan 2Adam1Dekor, sektörünü yakından takip ederek müşterilerine trendleri takip ederek yenilikçi tasarımlarla, uzun ömürlü, kaliteli ürünler sunarak kalıcı olmayı ve büyümeyi ilke edinmiştir.

Üretimde kaliteden ödün vermeyen 2Adam1Dekor, yerli ve ithal ürün tedariği konusunda oldukça seçici davranmaktadır.

Sürekli yenilikleri takip eden ve müşterilerinin taleplerini dikkate alan 2Adam1Dekor, ev/ofis dekorasyonu alanında geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Strateji olarak çok kanallı satış politikasını tercih eden 2Adam1Dekor ürünlerine ulaşmak çok kolay. Türkiye’nin en güvenilir E-ticaret platformlarında 2Adam1Dekor satıcı adıyla mağazaları olan, aynı marka ismiyle diğer popüler sosyal medya mecralarında yerini alan markamız takip edip yeniliklerden haberdar olabilirsiniz. Ek olarak www.2adam1dekor.com  web sitesinin ayrıcalıklı alışveriş seçenekleri için sitemize üye olabilir, dilerseniz İletişim bölümünde yer alan konum ve açık adres bilgisini kullanarak Mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Nasıl çalışıyoruz?

*Üretim Süreci;

Bilindiği üzere Türkiye, yerel üretim kapasitesi bakımından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Bizler de 2Adam1Dekor ailesi olarak faaliyet gösterdiğimiz Dekorsayon kategorisinin alt kollarında alanında uzman fabrikalarla entegre olarak ve çözüm ortağı firmaları özenle seçmekteyiz.

Üretim sürecimizde, bazı ürün gruplarımızda müşterilerimizin ihtiyaç ve beğenilerine göre hareket ederek doğru ürün seçimi, konsepte ve kişiye özel renklendirme vb. çalışmaları konusunda yardımcı olmaktayız.

Bu işe gönül vermiş, tecrübeli, yeniliklere açık ekibimizle ve tam donanımlı atölyemizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

İnovatif ve çözüm odaklı iş anlayışımız ile işimize olan bağlılığımız sonucunda üretim ve hizmet kalitemizi her geçen gün artırmayı hedeflemekteyiz.

*Yararlı Bilgiler;

 • Ürünlerimiz bir çoğu el yapımı olması sebebiyle, aynı tasarıma sahip ürünlerde birbirinden farklı görünümlerde olabilirler.

 • Ürünlerimizde sağlığa zararlı maddeler kullanmamaya özen gösteriyoruz.

 • Bunlara ek olarak farklı renklerdeki üretim taleplerinizde ise dünyaca kabul görmüş üst düzey boya ve cila üreticisi markaları kullanmaya özen gösteriyoruz.

 • Sipariş vereceğiniz ürünle ilgili farklı renk vb. taleplerinizde siparişinizi oluşturmadan önce firmamızla iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

 • Ürünlerimizin üretiminde kullanılar hammadde ve malzeme bilgileri ürün açıklamalarında mevcuttur.

 • Ürünlerimizin temizliği ve bakımıyla ilgili talimatlar ürün açıklamalarında mevcuttur.


*Teslimat Süreci ve Nakliye;


 • Ürünlerimizin güvenli, zarar görmeden ve temiz bir şekilde tarafınıza ulaşabilmesi konusunda da oldukça titiz davranıyoruz.

 • Ürünleriniz kalite kontrol süreci sonrasında zarar görmeyecek şekilde sarılıp ambalajlandıktan sonra teslime hazır hale getiriliyor.

 • Sipariş verdiğiniz ürünlerin gönderim süreleri, ürünlerin içeriğine göre farklılık göstermekle birlikte, ürün açıklamalarında paylaşılmaktadır.

 • Tüm Türkiye’ye gönderim yapabiliyoruz.

 • Ücretli ve Ücretsiz Nakliye hizmetimiz ile ilgili detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.


*ÖNEMLİ BİLGİ: ‘’Siparişiniz elinize ulaştığında,ürününüzü teslim almadan önce doğru ürün gönderimi ve sağlamlık kontrolünü yapmanızı önemle rica ederiz. Bu sayede herhangi bir aksaklık durumunda kargo firmasına tutanak tutturup sağlıklı bir çözüm süreci başlatabilirsiniz.’’